al-a-hevra-hebr

על החברה:

האיכות הגבוהה ביותר במשך למעלה ממאה שנה

בתחילת המאה הקודמת הקים רוברט תומאס, בעיר סיגרלנד שבגרמניה, חברה לייצור כלים ומכשירי חשמל. באותו הזמן הוא בהחלט לא היה יכול לדמיין ש-100  שנים מאוחר יותר הפך שמו למותג מבוסס היטב ברחבי העולם ולהיות שם נרדף למוצרים באיכות הגבוהה ביותר.

החברה עברה דרך ארוכה מאז ועד היום. אמנם באותו הזמן עשתה חברת תומאס מוצרים לתעשייה המקומית, אך כיום, תומאס היא חברה פעילה בכל רחבי העולם.

אבן דרך בדרך להצלחה המתמשכת של החברה הן המודעות של החברה למסורת ארוכת השנים שלה והמשמעות שלה בשוק של היום. לחברת THOMAS (תומאס) שורשים נטועים היטב בעיר סיגרלנד (Siegerland) שבגרמניה, והנהלת החברה נמצאת בידיו של הדור הרביעי של משפחת תומאס.

יתרה מזאת, לחברת THOMAS גרמניה תמיד היה האומץ והרצון להיות החדשנית ביותר ולשמור על מסורת נהדרת וארוכת השנים ותמיד רק עם מטרה אחת – לייצר רק את הטוב ביותר עבור לקוחות החברה.
הדבר בא לידי ביטוי בעובדה שבשנות השלושים המוקדמות תומאס ייצר את המנוע החשמלי הראשון באירופה המניע מכונת כביסה . לא זו ועוד, הוא אף ייצר את שואב האבק הקומקפטי הראשון המשלב אדים וריסוס של מים, כמו גם את שואב האבק השוטף, הראשון עם מערכת מים חמים ופילטר מים AQUAFILTER –  הוכחות נוספות לחדשנות מוכוונת לקוחות וצרכים.

כיום, הדבר בא לידי ביטוי בכל מוצרי המותג תומאס, וביחוד בדגמים החדשים ביותר

ANTI ALLERGY & PURE  וה-   THOMAS Pet & Family  שזכו  בפרסים רבים, ואשר פותחו עבור קהל היעד חדש.

בשלושת השנים הרצופות משנת 2004 ואילך, מוצרי חברת THOMAS זכו בפרס פלוס X  (PLUS X AWARD) עבור החדשנות ונוחות השימוש שלהם, ובשנת 2009 ו- 2011 הם אף זכו בפרסים על איכות היצור הגבוהה ביותר.

את התוצאות הטובות ביותר קיבלה חברת תומאס בבדיקות שנערכו על ידי המכון הגרמני לבדיקת מוצרים, אשר בדק את שואב האבק השוטף של תומאס והעניק לו תעודת SLG קמניץ 5 כוכבים ביכולת גבוהה מאד באגירת אבק כמו גם קבלת אישור של הקרן הבריטית לאלרגיה, אשר בדקה ומצאה כי השואבים של תומאס אידיאלים במיוחד לסובלים מאלרגיה. כל אלה משקפות את ההתמקדות של החברה באיכות המוצרים.

על מנת להמשיך את המסורת של החדשנות ואת ההצלחה בשנים הבאות, בנתה החברה צוות מהנדסים ותקנים מחמירים אשר ייצרו את הבסיס להתפתחויות ברמה הגבוהה ביותר.  תקן איכות גבוה זה בא לידי ביטוי בייצור: תומאס הוא שם נרדף  ל"תוצרת גרמניה" ועל מנת להבטיח כי תקן זה ישמר תמיד, חברת תומאס עורכת כל הזמן השוואות עם החידושים וההתפתחויות האחרונות בשוק, דבר המבטיח את הגמישות הרבה ביותר ומביא את מגוון מוצרי החברה לרמה הגבוהה ביותר כך שהם יעמדו בקנה אחד עם ההתפתחויות של השוק הגלובאלי.

מיותר לציין, כי החומרים המשמשים ביצור השואבים של תומאס ומוצריה האחרים, הם ידידותיים לסביבה ופותחו ע"י מהנדסים מהשורה הראשונה . יתר על כן, הפיתוח והייצור של כל מכשיר ומכשיר הוא בכפוף לקריטריוני בקרה קפדניים ותקני בטיחות מחמירים.  איכות המוצרים של תומאס מוגנת, החל מהפיתוח ועד לייצור.

השם תומאס מעיד על אמינות במשך 100 שנים, והוא ימשיך להיות המותג המוביל בעולם ומילה נרדפת לאיכות גרמנית.

על היבואן:

חברת אלקטרו-גל יבוא ושירות נוסדה בשנת 1969.

החברה מתמחה ביבוא מוצרי חשמל איכותיים וייחודיים לבית, בדגש על שואבי אבק , שואבים ומנקי חלונות רובוטיים רובוטיים ועוד מגוון רחב של מוצרים.
חברת אלקטרו-גל יבוא ושרות בע"מ היא היבואן הרשמי של שואבי האבק של Robert Thomas גרמניה – השואב הנמכר ביותר באירופה היחיד עם ה-AQUA FILTER, פילטר מים המחסל 99.99% מהאבק ומהחיידקים.

כמו כן, אלקטרו-גל היא גם היבואנית הרשמית של חברת ECOVACS – יצרנית הרובוטים הגדולה בעולם. בין מוצרי החברה ניתן למצוא שואבי אבק רובוטים, מנקי חלונות רובוטיים, מטהרי אוויר רובוטיים, רובוטים לשמירה על הבית ועוד.

אלקטרו-גל משווקת את המוצרים אותם היא מייבאת לרשתות הגדולות, לועדי עובדים הגדולים והחזקים במשק, לחנויות חשמל קטנות וכן בשיווק ישיר למאגר עצום של לקוחות ותיקים. בין לקוחות החברה, בעבר ובהווה, ניתן למצוא את רשת הום סנטר, אייס, א.ל.מ, שקם אלקטריק, חשמל נטו, ניו פארם, נגב קרמיקה, בנק לאומי, בנק הפועלים ועוד.

אלקטרו-גל יבוא ושרות שמה לה לדגל לספק פתרונות חכמים לחיים נקיים ונוחים ולהוביל בתחום החדשנות והנוחות, ללא פשרות באיכות המוצרים אותם היא מייבאת.

החברה נמצאת בתהליך גדילה מתמשך תוך שהיא מרחיבה את מגוון מוצריה ואת קהל לקוחותיה, תוך שמירה על מוניטין רב השנים אותו היא צברה כיבואנית מוצרי איכות ועל השירות כערך עליון.מקודם ע"י גול - קידום אתרים

קישורים מומלצים שואב אבק רובוטי | ניקוי חלונות | חדר מלח | הפסקת עישון | תומאס הגאון