קרדית אבק

רוב האנשים לא יודעים, אך באבק שנמצא בתוך השטיח, ברצפה בספה ובעוד כל מיני מקומות מסקרנים, מסתתרת גם קרדית אבק הבית שגורמת לאלרגיות רבות ולעיתים אף לבעיות בדרכי הנשימה. בואו לקרוא ולהבין מהי קרדית אבק, מה הקשר שלה לאלרגיות ולבעיות בדרכי הנשימה וכיצד שואבי האבק השוטפים של THOMAS גרמניה יכולים לעזור לכם לחסלה.

אנשים רבים חושבים שהם אלרגיים לאבק, אך הם אינם יודעים כי הם בעצם אלרגיים להפרשות השונות של היצור המיקרוסקופי שנקרא קרדית אבק ואשר משגשג באקלים הישראלי המדברי, בה מתפזר באוויר המון אבק וחול.

מהי קרדית אבק הבית?

יצור מקרוסקופי, שגודלו כ- 0.3 מ"מ והוא גדל בסביבה ביתית בלבד. לקרדית הבוגרת 8 רגליים, ובגלל משקלה הנמוך רוח יכולה להניע אותה ממקום למקום.

maamar1

מקור תמונה: מויקיפידיה http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%95%D7%91%D7%A5:House_Dust_Mite.jpg

למרות גודלה המיקרוסקופי, הקרדית עדיין גדולה מדי כדי לחדור לדרכי הנשימה שלנו. לכן, מה שכן חודר הוא הצואה שלה. במהלך חייה של הנקבה (נקבה חיה כ- 10 שבועות וזכר חי כ- 25 ימים) היא תייצר כ – 2,000 חלקיקי צואה המכילים אלרגניים רבים המשפיעים על בני אדם.

כיצד נפטרים מקרדית אבק הבית?

אם אלרגיה לאבק משבשת את חייכם, הגיע הזמן שתקנו שואב אבק שוטף איכותי שמצליח לשאוב 99.99% מהאבק ולא מחזירו לאוויר בעת ריקון המיכל לפח – תופעה שקוראת אצל כל שואבי האבק שלא עובדים עם מסנן מים. שואב אבק שוטף שמכיל בתוכו מסנן מים, מאפשר לשאוב את האבק בבית תוך כדי שטיפה ובכך לחסל את קרדית הבית ובעצם לטהר את האוויר כמו אחרי גשם. בנוסף, היות ויש לו מסנן מים, בסיום הניקוי נותר רק לשפוך את מיכל המים המלוכלכים לשירותים ובכך להימנע מפיזור האבק באוויר בעת ריקון האבק לפח, כפי שקורה בשואבי אבק רגילים. שואב אבק שוטף מבית תומאס גרמניה, שומר על סביבה נקייה מאבק ובכך מקל על חייכם ועל התופעות השונות הנלוות לאלרגיה.מקודם ע"י גול - קידום אתרים

קישורים מומלצים שואב אבק רובוטי | ניקוי חלונות | חדר מלח | הפסקת עישון | תומאס הגאון